Ciekawe pomysły na wieczór kawalerski

Przygotowanie wieczoru kawalerskiego to spore wyzwanie. Przygotowanie odpowiednich atrakcji może przysporzyć przyjaciół pana młodego o wiele problemów. Przygotowaliśmy dla państwa kilka ciekawych propozycji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyróżnienie się

Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie przepadają za pokazywaniem swojej przynależności do grupy przyszłego pana młodego. Miło by jednak było, gdyby otoczenie, w jakim się znajdujemy, zostało jakoś zaakcentowane. Ciekawą opcją jest przygotowanie autorskich koszulek. Mogą one mieć motyw ulubionego klubu pana młodego czy serii filmów, za którą przepada. Na plecach możemy umieścić swojej pseudonimy bądź napis mówiący o tym, czyj to wieczór kawalerski.

Strzelnica

Rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego od wizyty na strzelnicy to ciekawa propozycja. Taka czynność spodoba się większości panów. Jeśli pan młody nigdy nie miał do czynienia ze strzelaniem z broni to będzie pod jeszcze większym wrażeniem. Z tematyki shotów z pistoletu warto zręcznie udać się do shotów w barze New Orleans. Jest to klub nocny znajdujący się na terenie Warszawy. Charakteryzuje się one wysokim, wręcz europejskim poziomem. Możemy w nim znaleźć takie atrakcje jak striptiz czy nocna restauracja. Obsługa stoi na światowym poziomie i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Kasyno

Krótka wizyta w kasynie nikomu nie zaszkodzi. Poczucie się jak prawdziwi aktorzy grający w amerykańskich filmach, z pewnością sprawi panu młodemu wiele radości. Kwota pieniędzy wydana w takim miejscu wbrew pozorom nie musi być zbyt duża.

Stand Up

Ciekawą opcją jest zamiana rury przeznaczonej do striptizu na mikrofon. Tego typu forma rozrywki coraz bardziej zyskuje na swojej popularności. Wulgarny humor czy cięty język to coś, co w szczególności panom może się spodobać. Polski stand-up coraz bardziej się rozwija, dlatego nie musimy od razu wydawać fortuny na tego typu rozrywkę.

Poker

Po wcześniejszych ustaleniach z klubem ciekawym rozwiązaniem może być turniej pokera. Aby wszystko wyglądało profesjonalnie, warto zaopatrzyć się w kilka akcesoriów. Takich jak zestaw do gry, cygara, whiskey, kapelusze czy zielone sukno. Zasady gry nie są skomplikowane, więc jeśli ktoś nigdy nie grał, to szybko je zrozumie. Przecież chodzi o świetną zabawę, a nie bycie mistrzem.

Wyjazd

Jeśli mieszkamy w małej miejscowości, to ciekawą opcją jest wyjazd do naszej stolicy. Wizyta w klubie New Orleans z pewnością zostanie zapamiętana na dług, tak samo, jak wrażenie jakie podczas niej odczujemy. Motyw podróży rodem z filmu „Kac Vegas” to coś, o czym marzy wiele mężczyzn. Wypad musimy jednak wcześniej zaplanować i sprawdzić, czy każdy z uczestników może sobie na niego pozwolić. Tego typu atrakcja to niemały wydatek dlatego powinniśmy ją wcześniej obgadać.

Wieczór kawalerski to niezwykle ważny dzień w życiu pana młodego. Dlatego w jego zaplanowanie powinniśmy włożyć wiele czasu oraz serca, niekoniecznie pieniędzy. W końcu liczy się to, z kim spędzimy ten czas, dlatego to przyjaciele powinni zadbać o ten czas

Jeśli zainteresował Cię najlepszy klub nocny w Polsce na najwyższym poziomie, z organizacją wieczorów kawalerskich tu przeczytasz więcej https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/

Poprzedni artykułCentra handlowe z coraz szerszą ofertą
Następny artykułNiepowtarzalny prezent na święta dla niej i dla niego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj