Jak podrywać na aplikacjach randkowych w czasie pandemii

Przez ostatni rok i sytuację na świecie, ludzie udowodnili, że nawet w czasie światowej pandemii są w stanie poznawać się i znajdować miłość – i nie ma się co dziwić. Siedząc w domu, coraz częściej myślimy tylko o jednym, a internet i jego aplikacje na pewno kuszą, a co za tym idzie, pomagają nam znaleźć drugą połówkę lub coś na krótszy czas. Człowiek często potrzebuje bliskości, przez co lgnie do innych w sytuacjach kryzysowych. Popęd seksualny, zwykła potrzeba bliskości i bum! Mamy założenie konta na aplikacji randkowej.

Jak podrywać na aplikacjach randkowych?

Przez to, że internet jest wszechobecny w naszych czasach, mamy łatwy dostęp do wszelakich kursów, porad, czy zwykłych tekstów na podrywanie płci przeciwnej. Znajdziemy mnóstwo informacji, dzięki którym dowiemy się jak zdobyć drugą osobę.

Jednak wiedząc o tym, że druga osoba za ekranem ma taką samą sytuację jak ty, czyli siedzi w domu, sytuacja jest w pewien sposób łatwiejsza. Człowiek potrzebuje bliskości, zwłaszcza w takich czasach jakich żyjemy. Łatwiej nam teraz nawiązać kontakt przez internet niż przez poznanie osoby w barze, czy na imprezie – zresztą nie ma gdzie. Jedyne co widzi druga osoba to nasze zdjęcia, opis oraz to jak zachowujemy się z nią na czacie. Wystarczy być pewnym siebie, udawać że jesteś w klubie i po prostu zagadać, jak gdyby nigdy nic – w tej sytuacji wiesz, że twoja wybranka lub wybranek chcę tego samego!

Magiczne teksty na podryw działają cuda

Możecie podbić jej lub jego serce różnymi sposobami, musicie poznać osobę i rozpoznać grunt, ale ja polecam być po prostu sobą. Jeżeli masz jakieś wyróżniające się atuty, takie jak poczucie humoru – pokaż je! Zabajeruj swojego partnera kiepskimi lub dobrymi tekstami na podryw. „Hej mała, jestem jak COVID, nie będziesz mogła złapać oddechu” i wiele innych tekstów, które mogą działać dobrze lub jako zwykły śmieszny tekst.

Wirus wszystko nam ułatwił. Jeżeli chcemy się umówić na seks, pomijamy etap poznania się na mieście, bo według państwa musimy zostać w domu. Przechodzimy od razu do spotkania się z drugą osobą w jej lub twoim domu. Jest to trochę ryzykowne, dlatego partnera powinno się trochę poznać. Boisz się wirusa? Bez problemu! Masz wiele alternatyw, dzięki którym możesz pogadać, poznać, zobaczyć i pospędzać czas z drugą osobą. Skype, czy WhatsApp to dobre podłoże do tego, żeby pogadać lub zobaczyć się na kamerce. Wtyczka Netflix Party powoduje, że możesz obejrzeć film z innymi użytkownikami Netflixa razem – jest nawet czat.

Poznawanie w tych czasach może być łatwiejsze, jeżeli dana osoba jest tobą dłużej zainteresowana, pomimo braku spotkań, to znaczy że coś dla niej znaczysz. Trzeba sobie poradzić, ale jest to możliwe, nawet w takich czasach.

Poprzedni artykułProfesjonalne salony depilacji laserowej w Toruniu
Następny artykułJakie są główne powody rozwodów w Polsce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj