Santander Bank Polska wspiera przedsiębiorczość kobiet

Do 28 kwietnia trwa nabór do udziału w Santander W50 – międzynarodowym projekcie mentorskim skierowanym do doświadczonych menedżerek i specjalistek organizowanym przez Grupę Santander.

Projekt mentorski o nazwie: Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych, dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Program, którego globalnym inicjatorem jest Grupa Santander oferuje 45 miejsc dla kobiet z całego świata, które wezmą udział w prestiżowym programie szkoleniowym na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA) w Stanach Zjednoczonych.

Program jest kierowany do kobiet, które:

  • posiadają duże i udokumentowane doświadczenie zawodowe (od 15 do 25 lat);
  • ukończyły studia na jednej z uczelni, które należą do sieci Santander Universidades;
  • cechuje siła charakteru, motywacja, zaangażowanie w realizację celów osobistych i organizacyjnych;
  • posiadają co najmniej bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (w tym języku odbywają się wszystkie warsztaty).

W trakcie programu uczestniczki będą brały udział w szkoleniach dotyczących m.in.: przywództwa strategicznego, doświadczenia organizacyjnego, wprowadzenia ładu do korporacji, kluczowych kwestii księgowych, przedsiębiorczości.

Celem programu jest wsparcie w przygotowaniu do pełnienia najwyższych stanowisk poprzez m.in. zdefiniowanie obszarów do rozwoju, budowanie samoświadomości, opracowanie indywidualnego planu mentoringu czy przekazanie uczestniczkom merytorycznej wiedzy dotyczącej zarządzania projektami i metod zarządzania zespołem.

Sześciodniowe warsztaty na kampusie UCLA są głównym punktem programu rozwojowego. Pobyt w Los Angeles zostanie poprzedzony rozbudowanym procesem przygotowawczym, a zakończony – szczegółowym raportem, który stanowić będzie spersonalizowany podręcznik wiedzy dla każdej z uczestniczek stypendium Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie: https://www.santander-grants.com/program/santander-w50

Poprzedni artykuł3 szybkie sposoby na podreperowanie budżetu domowego po wakacjach
Następny artykułMniej niż połowa rodziców rozmawia z dziećmi o finansach i oszczędzaniu, a ponad 1/3 popełnia podstawowe błędy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj