Śliczne pieluszki dla niemowląt

Praktycznie każda osoba która kompletuje wyprawkę ma na swojej liście zakupowej pieluszki. Jest to produkt bez którego nie wyobrażamy sobie pielęgnacji dziecka. Używane są one w różnym charakterze. Rodzice mają również możliwość wyboru spośród wielu rodzajów pieluch.

Popularne pieluszki tetrowe

Tetra obecna jest od wielu lat. Kiedyś pieluchy tetrowe stosowane były przede wszystkim do pieluchowania dziecka. Pojawienie się pieluszek jednorazowych sprawiło, że pieluchy coraz rzadziej występują w tej roli. Wiąże się to przede wszystkim z wygodą. Pomimo, iż przez wiele lat tetra nie była modna to jednak trend na ekologię sprawił, że rodzice coraz częściej wracają do dawnych metod przewijania dziecka.

Pieluszki tetrowe używane są również do codziennej pielęgnacji. Ich ogromną zaletą jest niska cena, dzięki której zakup nawet większej ilości sztuk nie stanowi obciążenia dla domowego budżetu.

Popularne są zarówno białe jak i kolorowe pieluszki tetrowe.

Popularne wzory pieluszek tetrowych – https://abc-bobasa.pl/tetrowe-91

Praktyczne pieluchy flanelowe

Flanela obok tetry stanowi jeden z najpopularniejszych rodzajów pieluch. Również charakteryzuje ją atrakcyjna cena. Występuje w bogatej kolorystyce oraz w podstawowym białym kolorze. Kolorowe pieluszki flanelowe są jednak zdecydowanie bardziej popularne. Mamy używają flaneli najczęściej jako podkład na którym możemy swobodnie położyć dziecko lub do przykrycia malucha.

Pieluszki bambusowe

Są niezwykle popularnym produktem, który posiada tylko jedną wadę – cenę. Pieluszki te są niestety droższe od swojego tetrowego odpowiednika. Traktowane są zwykle jako produkt premium i kupowane w mniejszej ilości. Pieluszki bambusowe charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi oraz termoregulacyjnymi. Doskonale sprawdzą się szczególnie latem. Mamy cenią w nich również dużą miękkość i delikatność.

Śliczne pieluszki bambusowe – https://abc-bobasa.pl/bambusowe-453

Zakup bezpiecznych pieluch

Pieluszki warto kupować w sprawdzonych sklepach. Z uwagi na bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka warto zadbać aby były to produkty atestowane. Takie produkty oferuje profesjonalny sklep niemowlęcy abc-bobasa.pl

Poprzedni artykułTop 6 gier edukacyjnych dla dzieci
Następny artykułFit przepisy – lekkie dania w nowym wydaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj